Search

اهداء یکصد بسته حمایتی همیان مولا توسط مرکز نیکوکاری بندرانزلی

مدیرعامل مرکز نیکوکاری امام موسی بن جعفر(ع) بندرانزلی از اهدای یکصد بسته حمایتی سبد کالا با نام مبارک همیان مولا در ماه پرفضیلت رمضان به خانواده های نیازمند این شهرستان خبرداد.

۷:۳۰ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی رحیم معتقدی صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد:در مرحله اول اهدای این بسته های حمایتی در ابتدای ماه رمضان ۱۵ سبد کالا و امروز نیز ۸۵ سبد کالا به خانواده های نیازمند و تحت پوشش این مرکز اهداء شده است.
وی افزود: این بسته های حمایتی شامل کالاهایی نظیر مرغ، گوشت، برنج ، چای، قند و شکر، خرما و پنیر و برخی کالاهای مصرفی مورد نیاز خانواده ها ، به ارزش یک میلیون ریال برای هر سبد کالا بود.
معتقدی با اشاره به ساخت منزل مسکونی برای یکی از خانواده های نیازمند تحت پوشش این مرکز که مدت ۲۷ سال در کانکس زندگی می کردند یادآور شد:دریافت هرگونه کمک نقدی اعم از صدقه ، زکات فطره ،کفاره ، سهم السادات و نذورات و همچنین کمک های کالایی شامل گوشت قربانی ، لوازم خانگی و کمک هزینه جهزیه نوعروسان از دیگر فعالیت های این مرکز است.
وی با اشاره به اهدای کالاهای اساسی به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال در دو سال اخیر از سوی مرکز نیکوکاری امام موسی بن جعفر(ع) خاطر نشان کرد: اهدای هفت دستگاه بخاری ، یخچال و اجاق گاز ، هرکدام برای هفت خانواده نیازمند و همچنین اهدای سه دستگاه ماشین لباسشویی برای سه خانواده و تعمیر منزل مسکونی پنج خانواده تحت پوشش این مرکز، از دیگر فعالیت های مرکز نیکوکاری بندرانزلی در دو سال اخیر است.
معتقدی با اشاره به اهدای ۹ دستگاه اجاق گاز برای ۹ خانواده نیازمند افزود: این مرکز نیکوکاری علاوه بر اعزام ۹۷ نفر از فقرای نیازمندی که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده بودند نسبت به پرداخت قبوض آب و برق و گاز خانواده های نیازمند نیز اقدام کرده است.
وی با اشاره به پرداخت افزون بر ۵۰ میلیون ریال کمک هزینه درمانی به خانواده های نیازمند گفت: ویزیت رایگان ۳۲۰ دانش آموز نیازمند تحت پوشش ، پرداخت هزینه های بیمارستانی ۱۰ تن از افراد تحت پوشش ، انعقاد قرارداد همکاری با یکی از مراکز ترک اعتیاد بندرانزلی و همچنین واریز مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال به حساب ۲۰۰ نفر از اعضای تحت پوشش نیز از سوی این مرکز نیکوکاری صورت گرفته است.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، مرکز نیکوکاری امام موسی بن جعفر (ع) بندرانزلی در سال ۹۳ با هدف کمک بلاعوض به نیازمندان این شهرستان تاسیس و تاکنون ۳۰۰ خانوار از نیازمندان شهرستان را با حمایت و کمک های مردمی تحت پوشش دارد .
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *