Search
سرمربی باشگاه ملوان؛

تقویت نقاط ضعف ملوان، نیازمند جذب بازیکنان جدید است

نادر دست نشان گفت: برای صعود به لیگ برتر علاوه بر حمایت هواداران باید به دنبال تقویت نقاط ضعف و جذب بازیکنان جدید باشیم تا یک تیم قلدر و قدرتمند بسازیم.

۱:۲۴ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در رابطه با ثبت قرار داد با این باشگاه، گفت: انزلی یک  شهر فوتبالی است  و مردم آن درک عمیقی از فوتبال و علاقه زیادی به ملوان دارند.

 

نادر دست نشان با اشاره به حمایت هوادارانی پر شور از تیم فوتبال ملوان افزود: من مطمئن هستم که این هواداران در طول فصل از تیم خودشان حمایت خواهند کرد تا با اقتدار از لیگ یک به لیگ برتر کشور صعود کند.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر مشغول صحبت با بازیکنانی که آن ها را می خواهیم و مدت قراردادشان تمام شده هستیم و در صورت توافق و تمدید قرارداد، باید برای تقویت تیم و رفع نقاط ضعف هم بازیکنان جدیدی را بگیریم.

 

سرمربی ملوان افزود: با چند نفر از بازیکنان به توافق اولیه رسیده ایم که در صورت نهایی شدن قرارد، اسامی آنان را اعلام خواهیم کرد، ولی هدف ما در این فصل بستن یک تیم قوی و قلدر است.

دست نشان با اشاره به حضور پدر فوتبال گیلان در تمرینات ملوان، از حمایت پیشکسوتان این باشگاه نیز تشکر کرد و گفت: بهمن خان صالح نیا بر ما منت گذاشت و در تمرینات ما حاضر شد.

 

وی افزود: پیشکسوتان مانند عزیز اسپندار، غفور جهانی، ابوالفضل مزدستان، مسعود باقری، منوچهر درجزی و خیلی از کسانی که برای ملوان افتخار آفریده اند، به ما روحیه و انگیزه دادند و من صمیمانه و خاضعانه از همه این پیشکسوتان تشکر می کنم.
یک دیدگاه در “تقویت نقاط ضعف ملوان، نیازمند جذب بازیکنان جدید است

  1. دکتر هوشیارفرد

    با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات :
    باشگاه فوتبال ملوان با قدمت حدود ۵۰ سال از پرافتخارترین باشگاه های فوتبال کشور است. لیکن عملکرد سالهای اخیراین باشگاه راضی کننده و قابل دفاع نمی باشد زیرا تیم را از جایگاه واقعی خود دور ساخته است. بنده بعنوان یک شهروند ضمن گرامیداشت حضور مربی با سابقه فوتبال کشورجناب آقای دست نشان را در عرصه فوتبال شهرمان و احترام به اظهار نظرات ایشان، عقیده دارم که برای بازگشت ملوان به جایگاه سالهای نچندان دور بایستی کارشناسانه مجموعه فراز و نشیب های تیم و درستی یا نادرستی عملکرد مربیان و مدیران و …، آسیب شناسی گردد. حضور مربیان یکی پس از دیگری در گذشته نیز در ابتدا شور و انگیزه و انضباط خاصی به ملوان تزریق شد که خروجی آن بردها و تساویهای متعدد با تیمهای مدعی و حتی صدر جدولی بود. آقای دست نشان جذب بازیکنان جدید را حلال مشکلات و به ارمغان آورنده پیروزیهای آتی تیم دانسته است. لیکن بنده می گویم حفظ سلامتی و نشاط روحی و روانی پایدار بازیکنان مهمتر از همه چیز است. مشکلات مالی و لجستیکی ملوان بحث برانگیز است زیرا ، ساختار تیم ملوان می بایست در تمام زمینه ها بویژه مسائل مالی با دقت بررسی و ساماندهی شود. بنظر بنده سعی و تلاش کادر فنی خوب بوده ولی هنگامی که مشکلات حاد شود، مسیله از کنترل مدیریت و کادرفنی تیم خارج می گردد. واقعاً پی بردن و کشف لایه های پنهان ناکامی های ملوان با چه موانعی مواجه است؟ آیا کشتی به گل نشسته ملوان برای رسیدن به ساحل پیروزی و آرامش نیازمند اصلاح کیفیت مدیریتی نیست؟ به راستی آیا کسانی هستند که دوست ندارند ملوان در جاده موفقیت حرکت کند؟ متاسفانه در حال حاضر تیم ملوان تبدیل به شهر بی کلانتر شده! بر اساس ضرورت اصل ۴۴ و اجرای قانون برنامه و اعلام فیفا و کنفدراسیون آسیا، ملوان باید با حذف مقررات دست و پا گیر و بصورت یک موسسه خصوصی مدیریت شود. البته باید دید که این تیم چه موقع و با چه شرایطی و چگونه به بخش خصوصی واگذار گردد. من ا… توفیق

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *