Search
19 خرداد ماه؛

باشگاه ملوان از بازیکنان با استعداد تست می گیرد

باشگاه ملوان جمعه 19 خرداد ماه از بازیکنان با استعداد که علاقه مند به حضور در این تیم هستند تست می گیرد.

۲:۰۰ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی باشگاه ملوان به دلیل درخواستهای متعدد روز جمعه (۱۹خرداد) را به بازیکنانی که درخواست شرکت در تستهای این تیم ملوان را اختصاص داد.

 نادر عزت الهی مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی  در این خصوص گفت : با نظر مساعد  نادر دست نشان صبح و عصر روز جمعه از بازیکنان واجد شرایط برای حضور در تیم فوتبال ملوان تست گیری بعمل خواهد آمد.

وی افزود: در صورت موافقت هیئت فوتبال بندرانزلی به احتمال فراوان این تست روز جمعه در ورزشگاه تختی انجام خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است در حال حاضر تعداد ۲۷ بازیکن با تیم فوتبال ملوان بندرانزلی واجد قرارداد هستند که از این تعداد از لیست ۲۱ نفره سهمیه بزرگسال تیم فوتبال ملوان تعداد ۸ جای خالی وجود دارد.

 

 همچنین تعداد ۱۰ بازیکن در لیست زیر ۲۳ سال قرار دارند که تیم فوتبال ملوان در لیست فدراسیونی خود تنها مجاز به استفاده از ۹ بازیکن در لیست زیر ۲۳ سال خود است.

 

تیم فوتبال ملوان طبق قوانین فصل گذشته فدراسیون فوتبال در لیست فدراسیونی خود می تواند از تعداد ۲۱ بازیکن در لیست سهمیه بزرگسال – ۹ بازیکن در لیست سهمیه زیر ۲۳ سال و ۵ بازیکن در لیست سهمیه امید و جوانان خود استفاده نماید.

 

همچنین ،شنیده ها حکایت از آن است سعید ابراهیم پور دروازه بان فصل گذشته ایرانجوان بوشهر  در راه پیوستن به تیم ملوان است و حجت صدقی هم گزینه دوم دست نشان است.

 

حمید کاظمی مهاجم فصل گذشته تیم خونه به خونه بابل در لیست ورودی دستنشان و ملوان قرار دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن در طی روزهای آینده به جمع قوهای انزلی خواهند پیوست.

 
یک دیدگاه در “باشگاه ملوان از بازیکنان با استعداد تست می گیرد

  1. محمدجوادفلاحی

    ۲۳ سال دارم کارت ITCدارم دوسال قراردادباتیم زسکا پامیرتاجیکستان دارم دوست دارم دراین تیم بازی کنم راهنمایی بفرمایید میخواهم بایک تیم لیگ برتری گرجستان قراردادببندم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *