Search
پس از عقد قرار داد با سپید رود رشت؛

ایمان صادقی از هواداران ملوان حلالیت طلبید

ایمان صادقی دروازه بان فصل گذشته ملوان به دلیل پیوستن به تیم سپید رود رشت از هواداران ملوان درخواست حلالیت کرد.

۲:۱۶ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی ایمان صادقی دروازه سابق باشگاه ملوان که در مدت حضور خود درخشش خوبی در بازی های این تیم داشت با عقد قراردی یک ساله به تیم تازه لیگ برتری شده سپید رود رشت پیوست.

ملوان در فصل پیش رو همچون فصل گذشته با چالش های بسیاری مواجه است که راه صعود مجدد این تیم به لیگ برتر را بسیار سخت و دشوار می کند، جدایی صادقی از ملوان نیز قطعا در فصل آینده در صورت عدم عقد قرار داد با دروازه بانی جدید دچار مشکلاتی جدی خواهد کرد.

البته نیما میرزازاد دروازه بان جوان ملوان که عضو تیم ملی جوانان نیز هست بسیار خوب و مستحکم درون دروازه ملوان ظاهر شده است، اما تیمی که قصد صعود به لیگ برتر را دارد باید حداقل دو دروازه بان با کیفیت در ترکیب خود داشته باشد.

صادقی که پیش از این دو دوره برای ملوانی ها به میدان رفته است در رابطه با انتخاب تیم جدید خود یعنی سپیدرود رشت گفت: جدایی من از ملوان دلایل مختلفی داشت که هیچکدام از آن دلایل هواداران این تیم نبودند.

وی افزود:  مردم دوست داشتنی انزلی در طول فصل برای من و باقی بازیکنان کم نگذاشتند، قرارداد من با ملوان به اتمام رسیده بود و هر چه ماندم کسی از باشگاه با من تماس نگرفت، با توجه به پیشنهاد لیگ برتری که داشتم به مذاکره پرداختم و به نتیجه رسیدیم.

دروازه بان سابق ملوان تصریح کرد: به هرحال من دوست دارم در لیگ برتر بازی کنم اما اگر زودتر از جانب باشگاه ملوان تصمیم گرفته و با من ارتباط برقرار می شد احتمالا در این تیم باقی می ماندم، متاسفانه پس از عقد قرارداد دوستان با من تماس گرفتند که دیگر دیر شده بود.

گفتنی است که صادقی سابقه بازی در تیم های نوجوانان پاس تهران، بزرگسالان استقلال جنوب تهران، استیل آذین ، پرسپولیس تهران و خونه به خونه بابل را نیز در کارنامه دارد.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *