Search

کدام سخن رهبری را آقایان نباید بشنوند؟

حضرت آیت الله خامنه ای فرموده اند: من این حرفی که می‌گویم خواهش می‌کنم مردها نشنوند؛ چون ممکن است بدشان بیاید! شما خانم‌ها این را بدانید آقایان تا آخر هم مثل یک پسربچه هستند و باید اداره‌شان کنید.

۷:۳۰ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی کانال «ریحانه» از مجموعه حساب های رسمی دفتر رهبر انقلاب در فضای مجازی متنی از بیانات ایشان را منتشر کرده است که در ادامه می خوانید.
 
«این را شما خانم‌ها بدانید! وجود شما آن تحولی را در روحیات مرد به وجود می‌آورد که گاهی هیچ عاملی نمیتواند آن تحول را ایجاد کند. مرد هم نسبت به زن همین است.
 
حالا مرد گاهی ممکن است مثلاً اخم‌آلود وارد خانه شود. اگر زن قدری عقل و پختگی‌اش بیشتر باشد و از اخم او جا نخورد و لبخند نشان دهد و در مقابل محبت بورزد، یواش یواش با افسونِ محبت، می تواند گره اوقات تلخی و بداخلاقی مرد را باز کند، و ببیند که او چه احتیاج داشت.
 
من این حرفی که می‌گویم، خواهش می‌کنم مردها نشنوند؛ چون ممکن است بدشان بیاید! شما خانمها این را بدانید، آقایان تا آن آخر هم، مثل یک بچه پسر هستند و باید شما اداره‌شان کنید. واقعاً خانم‌ها باید این بچه پسری را که حالا ریشش هم بعد از پنجاه، شصت سال زندگی سفید شده، اداره کنند.
 پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *