Search

بازدید مسوولین و خبرنگاران از پروژه های عمرانی شهرداری / قسمت دو : پل جزیره شهید دکتر بهشتی

۱۱:۰۷ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی اعضای شورای شهر و شهرداری انزلی به همراه خبرنگاران از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید کردند که ما در این گزارش مشخصا به پل جزیره شهید دکتر بهشتی خواهیم پرداخت .

به دلیل رطوبت بالای جزیره شهید بهشتی سازه های این پل دچاره فرسودگی و زنگ زدگی شده بودند و به دلیل استفاده از تسمه های فلزی گل و خاک در سازه های آن ایجاد رسوب گذای می کرد و همین علت عمر پل و مقاومت آن را به مرور زمان کم می کرد . بنابراین کارکنان شهرداری انزلی با ترمیم پل و تغییر شکل در کف سازی و همچنین جایگزینی سازه های نو و مقاوم با سازه های فرسوده مشغول به بازسازی آن هستند . شهردار انزلی و مهندسین کارفرما تاکید داشتند که اگر عملیات بازسازی صورت نمی گرفت این پل حداکثر تا دو سال دیگر بیشتر دوام نمی آورد .

در حال حاظر مردم ساکن در این جزیره برای عبور و مرور با خودروهای شخصی می توانند از مسیر کنار گذر که به طور موقت برایشان بازگشایی شده استفاده نمایند .
یک دیدگاه در “بازدید مسوولین و خبرنگاران از پروژه های عمرانی شهرداری / قسمت دو : پل جزیره شهید دکتر بهشتی

  1. دامون

    زیباترین جزیره ای ک تا بحال دیدم اونایی ک اونجا سوئیت دارن کرایه میدن بعضیاشون هرشب فی ۱۰می رو دارن و الان چند ساله باره خودشون رو بستن اون جزیره درآمد وحشتناکی داره مخصوصا از رو سوئیت و هتل و باغ عروس و قایق سواری و…ب تنهایی ۱شهره

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *