Search
امیر سیاری خبر داد

الحاق ناو موشک‌انداز و زیردریایی به نیروی دریایی ایران در سال ۹۶

فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق ناوهای موشک‌اندار، ناوشکن و زیر دریایی در سال ۹۶ به نیروی دریایی ارتش خبر داد.

۷:۴۵ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی امیر دریادار حبیب‌الله سیاری  در حاشیه رونمایی از یادمان شهید نامجو در مرکز آموزش تخصص‌های دریایی حسن‌رود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال ناو موشک‌انداز در شمال کشور و ناو موشک‌انداز، ناوشکن و زیردریایی به نیروی دریایی ارتش الحاق می‌شود.

 وی با بیان اینکه حضور در آب‌های آزاد اولویت نیروی دریایی ارتش در سال ۹۶ است تصریح کرد: اکنون ناوگروهای نیروی دریایی ارتش در آب‌های آزاد حضور دارند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه حضور نیروی دریایی در آب‌های آزاد مورد تأکید مقام معظم رهبری است افزود: مطابق با قوانین و مقررات اقتدار ایران را در آب‌های آزاد نشان می‌دهیم و در این راستا به پرورش نیروی انسانی شایسته نیاز داریم.

وی حضور در انتخابات و مشارکت ویژه مردم در این رویداد را مهم دانست و گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران یک افتخار بوده و توصیه می‌شود تمام اقشار مردم در اجرای تدابیر ویژه مقام معظم رهبری مشارکت ۱۰۰ درصدی در انتخابات داشته باشند.

سیاری برگزاری انتخابات و حضور حداکثری مردم در آن را نشانه مردم‌سالاری دینی در کشور عنوان کرد و یادآور شد: حضور در پای صندوق‌های رأی کاری مقدس و ارزشمند بوده و همه ما پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شویم و جایگاه کشور ما در جهان نشان داده می‌شود.

وی درباره شهید گمنام در مرکز آموزشی شهید نامجو حسن‌رود بیان کرد: وجود این شهید موجب افزایش روحیه سلحشوری کارکنان نیروی دریایی مرکز شده و کارکنان به خود می‌بالند و راه شهدا را ادامه می‌دهند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه مرکز آموزش دریایی حسن‌رود می‌تواند کارکنانی پرورش دهد که در محیط دفاعی و عملیاتی بدرخشند و توان دفاعی کشور را بالا ببرند، خاطرنشان کرد: نقش مراکز آموزشی نیروی دریایی در اجرایی شدن فرمایش‌های مقام معظم رهبری مهم است./فارس
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *