Search
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان خبر داد:

برگزاری مانور ملی، منطقه ای (جستجو و نجات و جلوگیری از آلودگی های دریایی) در بندر انزلی

حسین چراقی گفت: مانور ملی، منطقه ای (جستجو و نجات و جلوگیری از آلودگی های دریایی) در بندر انزلی و در راستای کنوانسیون تهران در روزهای پایانی فروردین 96 برگزار خواهد شد.

۳:۳۰ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به برگزاری اجلاس منطقه ای کنوانسیون تهران در خصوص اجرایی کردن پروتکل منطقه ای مقابله با آلودگی نفتی در دریای خزر،  اظهار کرد:  با حضور نمایندگان کشورهای حاشیه خزر و نمایندگان دستگاه های ذیربط ملی در گیلان، مانور ملی، منطقه ای (جستجو و نجات و جلوگیری از آلودگی های دریایی) در بندر انزلی و در راستای این کنوانسیون برگزار خواهد شد.
 
حسین چراغی با بیان اینکه مانور مقابله با آلودگی های زیست محیطی و ایمنی و نجات در روزهای آخر فروردین ۱۳۹۶ برگزار می شود، افزود: مسئولین کشوری، استانی و نمایندگانی از کشورهای حاشیه خزر در این مانور حضور خواهند داشت. 
 
مدیر کل اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان افزود:  تبیین اهمیت رعایت مسائل زیست محیطی، ارتقای فرهنگ دریا و دریانوردی در کشور، کاهش زمان امداد و نجات را از اهداف اجرای این مانور خواهد بود.
 
 به گزارش افق انزلی مانور ملی منطقه ای مقابله با آلودگی نفتی در دریای خزر و ایمنی و نجات در تاریخ ٢٨ فروردین ۱۳۹۶ با همکاری ارگان های دریایی در بندر انزلی اجرا می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *