Search
پس از گذراندند دورهای پیشرفته:

مربی دروازه بانهای ملوان مدرس AFC شد

محمد حبیبی مربی دروازه بانهای ملوان که بیش از 3 دهه در عرصه دروازه بانی کشور فعالیت میکند با گذراندن دوره های پیشرفته مربی دورازه بانی AFC شد.

۱۲:۰۳ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی، محمد حبیبی مربی دروازبانهای تیم ملوان پس از گذراندن دوره پیشرفته دروازبانی و اخذ مدرک درجه A از این پس می تواند به عنوان مدرس AFC در کلاسهای آموزش دروازبانی تدریس کند.

 

محمد حبیبی از مربیان دروازه بان نام آشنا و برجسته کشور است که در بندرانزلی متولد شده و از ابتدای آغاز به کار خود در ورزش حرفای در باشگاه ملوان بندرانزلی حضور داشت.

 

وی طی سالها فعالیت در زمینه مربی گری دروازه بانان در باشگاه ملوان افراد زیادی را به جامعه دروازه بانی کشور معرفی کرده است که جوان ترین آنها نیما میرزازاد دروازه بان کنونی ملوان و دروازه بان تیم ملی جوانان کشور است.

 

حبیبی علاوه بر مربی گری در عرصه حرفه ای،  با تاسیس یک آکادمی فوتبال ویژه جوانان به پرورش نسل آینده دروازه بانان این کشور می پردازد.

 

گفتنی است که حبیبی از سال ۱۳۶۲ در باشگاه ملوان مشغول فعالیت است و مربی دروازبانهای تیم ملوان از معدود افرادی است که موفق به گرفتن این مدرک ارزشمند شده است.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *