Search

اولویت دستگاه های اجرایی انزلی شکوفایی اقتصادی و اشتغال جوانان است

فرماندار شهرستان بندرانزلی تلاش برای شکوفایی اقتصادی، رونق تولید و همچنین ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان را اولویت های دستگاه های اجرایی شهرستان در سال جدید عنوان کرد.

۵:۵۰ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی میر شمس مومنی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک فرارسیدن سال نو اظهار کرد: آرزو می کنم درسایه تعامل و همکاری با همه مسئولان دستگاه های اجرایی استان و شهرستان ، شاهد خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان باشیم .
وی با اشاره به اقتصادی مقاومتی ، تولید و اشتغال به عنوان خط مشی تعیین شده سال از سوی مقام معظم رهبری افزود: همواره تاکید کرده ام که اقدام و عمل برای تحقق اقتصاد مقاومتی نباید منحصر به سال ۹۵ باشد و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی در چند سال اخیر ، اقدامات مردم و مسئولان برای تحقق این شعار باید تداوم یابد.
فرماندار انزلی تصریح کرد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب به اشتغال جوانان و لزوم حمایت از تولید داخلی برای تحقق اقتصاد مقاومتی ، باید از سوی همگان در جهت ایجاد فرصت های شغلی و همچنین حمایت از تولید ملی در راستای محقق شدن سیاست های تبیین شده رهبری ، اهتمام بیشتری وجود داشته باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *