Search
با هدف توانمند سازی نیروی انسانی:

سمینار انگیزش سازمانی در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد

سیمنار انگیزش سازمانی به مدت یک روز و در سالن همای های اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار شد.

۲:۲۳ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی سمینار انگیزش سازمانی در سالن همایش این اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور استاتید برجسته کشور برگزار شد.

معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در این سمینار با اشاره به اینکه  آموزش و یادگیری برای تمام اقشار جامعه است اظهار کرد: بخش آموزش از بدو تولد و جهان وجود داشته و انسان همواره در پی یادگیری بوده است.

نور الله عباسی وی افزود: اگر به زندگی بزرگان، اندیشمندان و کاشفان توجه کنیم، مشاهده می شود که اشاره کرده اند که هنوز هیچ نمی دانند و باید بیشتر کسب علم کنند.

معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان “Motivation” یا انگیزش را به عنوان عامل نیرو دهنده و هدایت کننده انسان دانست و خاطرنشان کرد: انگیزش به رفتار جهت می دهد و کمک می کند که به هدف خویش دست یابیم.

عباسی با تاکید بر اینکه انگیزش موجب جهت دادن به رفتار می‌شود و سبب می‌شود توجه افراد حفظ شود و تداوم یابد تصریح کرد: رویکرد اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان این است که از تمام ظرفیت و افکار کارکنان بهره برده تا به اهداف سازمانی مورد نظر دست یابد.

به گزارش افق انزلی  سمینار انگیزش سازمانی با حضور دکتر طالب نژاد از استادان برجسته کشور و عضو هیئت عملی دانشگاه تهران در مدت یک روز با هدف توانمند سازی منابع انسانی و نقش انگیزش برای کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *