Search
میرشمس مومنی زاده:

مسئولان بندرانزلی نگاهی توسعه گرا به شهرستان داشته باشند

سرپرست فرمانداری بندرانزلی با تاکید براینکه روزمرگی بین مسئولان دولت تدبیر و امید قابل قبول نیست، گفت: انتظار داریم مدیران با نگاهی توسعه گرا به دور از هرگونه روزمرگی علاوه بر ایجاد تحول در شهرستان، در دوران خدمت خویش اثراتی ماندگار و پایدار به یادگار بگذارند.

۵:۲۲ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی میرشمس مومنی زاده روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی روستایی انزلی اظهار کرد: فلسفه وجودی مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به مردم است و در راستای ارائه خدمات عمومی ، رفاهی و عمرانی در حوزه سرزمینی ، باید تلاش بیشتری شود .
وی با تاکید براینکه تکریم و احترام ارباب رجوع و مردم باید به عنوان اولویت های مسئولان بندرانزلی باشد، افزود: مسئولان دستگاه های اجرایی بندرانزلی باید علاوه بر شناخت وظایف و مسئولیت ها ، در راه خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنند .
مومنی زاده دهیاران و شوراهای اسلامی را حلقه اتصال بین مردم و مسئولان اجرایی دانست و تاکید کرد: باید به این حلقه واسط ، توجه بیشتری شود چرا که نیازمندی های مردم را پیگیری و به ما انتقال می دهند.
وی با بیان اینکه امور مسئولان نباید معطوف به پاسخ به چند ارباب رجوع باشد، خاطرنشان کرد: دیدگاه مسئولان خادم در این دولت و نظام باید نگاهی وحدت گرا توأم با دوستی و همدلی در راستای خدمتگزاری به شهر و شهروندان و در نهایت ، توسعه شهرستان باشد .
به گزارش افق انزلی در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ۳۶ پروژه عمرانی روستایی شهرستان بندرانزلی با اعتباری افزون بر ۱۰۶ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

منبع/ایرنا انزلی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *