Search
چه آینده ای در انتظار میرزا زاد است

کار بزرگ دروازه بان ملوان

دروازه بان جوان و 19 ساله تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که پیش به توسط کیروش به تیم ملی دعوت شده بود در صورت صعود ملوان به لیگ برتر می توان به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی کشور مطرح شود.

۳:۳۴ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی نیما میرزا زاد دورازه بان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی این روزها به تصمیم مایلی کهن مرد شماره یک این تیم و حافظ دروازه قوهای سپید است.

میرزازاد پیش از این در چند برهه توسط کیروش به تیم ملی دعوت شد اما بعد از سقوط ملوان تمرکزکامل خود را بر روی موفقیت تیم شهرش قرار داده است.

محمد مایلی کهن با این انتخاب بار دیگر نشان داد به معنی واقعی کلمه مربی جوانگرایی است و هیچ گاه از میدان دادن به جوان ها نمی ترسد و چرتکه کم تجربگی و از دست دادن امتیاز را نمی اندازد. او به جوان اعتماد می کند و به واسطه همین اعتماد جوابش را هم می گیرد.

شاید اگر ملوان به دسته پایین تر سقوط نمیکرئد و با این مشکلات مالی مواجه نمیشد هیچگاه شاهد حضور حداکثری جوانان در ترکیب این تیم محبوب نبودیم و شاید جوان گرایی برای همیشه در جمع انزلیچی ها به پایان میرسید.

هرچند که خداحافظی مایلی کهن با بازیکنان با سابقه ملوان از جمله سنگین ترین انتقاداتی بود که به او وارد می شد ، اما این مربی با سابقه با همین جوانان و حمایت هواداران صدر جدول را به دست آورد که نیما میرزا زاد تنها یکی از آنان است.

چه بسا اگر ملوان به لیگ برتر صعود کند میرزازاد به عنوان پدیده لیگ برتر ایران و همچنین با توجه به دعوت او توسط کیروش به تیم ملی از او به عنوان دروازه تیم ملی نیز استفاده شود.

میرزازاد ۱۹ ساله ، سالها فرصت دارد تا در آسمان فوتبال ایران بدرخشد و یک بازیکن ارزنده دیگر به کلکسیون افتخارات انزلیچی ها در جامعه فوتبال کشور اضافه نماید.

میرزازاد از کشفیات امیر جمائیلی مربی دروازه بانهای تیم فوتبال نوجوانان ملوان است که به خوبی زیر نظر محمد حبیبی پرورش یافت و هم اکنون در درون دروازه ملوان به نفر اول تبدیل شده است .
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *