Search
در پاسخ به اعتراض شهروندان :

ایستگاه اتوبوس بازار کاسپین انزلی تغییر مکان داد

پس از انتشار خبری ارسالی از شهروندخبرنگاران انزلی مبنی بر احداث یک ایستگاه اتوبوس در پیاده راه جنب بازار کاسپین این شهرستان ، شهرداری انزلی این ایستگاه را به کمی عقب تر منتقل کرد.

۳:۲۶ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی به تازگی یکی از شهروندان انزلی تصویر و گزارشی را مبنی بر قطع راه شهروندان به دلیل احداث ایستگاه اتوبوس در پیاده راه برای سامانه شهروند خبرنگار افق انزلی ارسال کرد.  (متن خبر را در اینجا بخوانید.)

اکنون شهرداری انزلی برای احترام به حقوق شهروندان و عدم تجاوز ایستگاه اتوبوس به محل رفت و آمد عابرین پیاده این ایستگاه را کمی به عقب تر منتقل کرده است و در پی انتشار این خبر صدای مردم انزلی شنیده و انتقادات آنها در رابطه با سیمای شهری ترتیب اثر داده شد.

هرچند که انتقاداتی در رابطه با شیوه احداث ایستگاه های اتوبوس بندرانزلی وجود دارد اما شهرداری انزلی به تازگی در اندیشه تغییر شکل ایستگاه های اتوبوس شهرستان است و برنامه هایی برای تبلیغات شهری و درامد زایی با استفاده از این ایستگاه ها دارد.

گفتنی است که احداث ایستگاه های اتوبوس جدید در بندرانزلی از حاشیه میدان گمرک این شهرستان آغاز شد و بر اساس شنیده ها به زودی در چند منطقه مهم شهر نیز ایستگاه هایی جدید احداث خواهد شد.

 

photo_2017-01-12_15-23-16
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *