Search
یک ایرانی دیگر در هامبورگ:

سعید عزت اللهی در آستانه پیوستن به جمع هامبورگی ها

شنیده ها حاکی است ؛ سعید عزت اللهی که روزهای گذشته اعلام کرده بود دیگر قصد همکاری با روتسوف را ندارد به زودی به هامبورگ آلمان خواهد پیوست.

۱:۵۲ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی سعید عزت اللهی بازیکن اهل انزلی و فصل گذشته تیم فوتبال روتسوف روسیه بر اساس شنیده ها به تیم هامبورگ آلمان خواهد پیوست.

پیش از این مهدی مهدوی کیا بازیکن سالهای نه چندان دور تیم ملی ایران در تیم هامبورگ آلمان بازی می کرد و اگر عزت اللهی با این تیم قرار داد ببندد دومین با زیکن ایرانی خواهد بود که در این تیم آلمانی بازی کرده است.

عزت اللهی از حضور خود در تیم روتسوف روسیه راضی نبود و در آخرین گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد که دیگر به این تیم نخواهد پیوست و اندیشه های دیگری را در سر دارد .

وی ۱۷ بازی برای تیم روتسوف روسیه انجام داد و در مجموع توانست یک گل در مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا و یک گل در لیگ برتر روسیه برای این تیم به ثمر برساند.

عزت اللهی محصول آکادمی فوتبال باشگاه ملوان بندرانزلی است و طی سالهای بازی در این تیم یک بار به عنوان پدیده لیگ برتر فوتبال ایران معرفی شد و پس از آن به تیم جوانان اتلتیکو مادرید اسپانیا پیوست اما پس از مدتی تصمیم گرفت تا به روتسوف روسیه بپیوندد و با سردار آزمون هم بازی شود.

به گزارش افق انزلی در صورت عقد قرار داد عزت اللهی با هامبورگ ، این سومین حضور این بازیکن اهل انزلی در تیمهای اروپایی خواهد بود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *