Search
مربی تیم فوتبال ملوان انزلی:

ملوان همه ابزارها را برای لیگ برتری شدن دارد

ایمان عالمی گفت: ملوان به دلیل وجود کادر فنی ،هیئت مدیره مسله و هواداران پر شور همه ابزار های لازم را برای رسیدن به لیگ برتر داراست.

۳:۱۹ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی مربی تیم فوتبال ملوان در رابطه با چرایی عدم پیوستن بازیکن سربازهای جامعه فوتبال کشور به ملوان اظهار کرد: سردار باران چشمه و دوستان همکارشان در این رابطه تصمیم گیرنده هستند اما نظر خود بازیکنان نیز برای پیوستن به تیمها از اولویت ها است.

 

وی با بیان اینکه هنوز هم بازیکن سربازهایی هستند که به ملوان بپیوندند ، افزود: مگر تراکتورسازی چند سرباز می‌تواند بگیرد؟ اگر هر سال دو یا  سه بازیکن سرباز به تراکتور بدهند و به همین ترتیب تقسیم‌بندی بین ملوان، فجر سپاسی، نیروی زمینی و … صورت گیرد، بهتر است.

 

عالمی با اشاره به کار سخت ملوان در لیگ دسته اول فوتبال کشور و نزدیکی تیمها به یکدیگر تصریح کرد:  چند مورد در موفقیت تیم  ها مانند هیأت مدیره مسلط و کاربلد، مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان خوب و از همه مهم‌تر هواداران  تاثیرگذار هستند ، فلذا ابزار ملوان برای لیگ برتری شدن آماده است ولی کار دشواری خواهیم داشت.

 

او حضور محمد مایلی‌کهن را یکی از اصلی‌ترین عوامل موفقیت ملوان انزلی عنوان کرد و افزود: ایشان به عنوان مسؤول فنی نقش بسزایی دارند و تمام برنامه‌ریزی‌ها را به نحوی انجام می‌دهند تا تیم موفق شود. خدا را شکر نتایج به گونه‌ای رقم خورده که در جایگاه خوبی قرار بگیریم ولی امیدوار هستیم این روند با آقای مایلی‌کهن ادامه‌دار باشد و تا انتهای لیگ بتوانیم خودمان را در صدر جدول حفظ کنیم.

 

مربی ملوان انزلی درخصوص هزینه زیاد برخی تیم‌ها در لیگ دسته اول ابراز کرد: بدون شک خرج کردن موثر خواهد بود ولی اینطور نیست که تاثیر ۱۰۰ درصدی داشته باشد.

 

وی افزود: در گذشته هم استیل‌آذین همین داستان را داشت ولی نتیجه نگرفت ، الان هم خونه به خونه، اکسین و بادران و تیم‌های صنعتی مثل مس کرمان، مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان هستند که مربیان و بازیکنان خوبی دارند اما همانطور که گفته شد این مسائل موفقیت را تضمین نخواهد کرد. همبستگی و وحدت و بازینکانی که با دوندگی، تاکتیک‌پذیری و …  همراه است نقش بسزایی در کسب نتایج خوب دارد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *