Search
خطر تصادف برای رانندگان بخاطر یک بنر:

رانندگان انزلی حواسشان به آسمان باشد/خطر سقوط بنرها بر سر رانندگان در ضلع شرقی انزلی

مردم انزلی این روزها علاوه بر خطرات جاده ای ، چاله های عجیب و غریب ، سرعت گیرها و کیفیت نامرغوب آسفالت باید حواسشان به اسمان هم باشد تا چیزی بر سرشان سقوط نکند.

۳:۱۵ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی در ماه های گذشته تصادف های زیادی در ورودی های شرقی و غربی انزلی گزارش شده اند که علاوه بر سهل انگاری رانندگان و عدم دقت در مسیر رانندگی موارد بسیاری مانند کیفیت جاده ها و کیفیت خودروها نیز در این عوامل بی تاثیر نبوده اند.

اما یکی از پل های عابر پیاده در ضلع شرقی انزلی که از آن به عنوان بیلبورد تبلیغاتی نیز استفاده می شود با توجه به شرایط موجود می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای شهروندان و رانندگان خودروهای سواری در پی خواهد داشت.

تبلیغات چند ماه گذشته از این بیلبورد جدا نشده و تبلیغات جدید بر روی تبلیغات قدیمی نصب شده اند و همین عامل باعث شده تا تبلیغات بیلبورد این پل پاره شود.

البته پاره شدن بنرهای یک بیلبورد مورد عجیب و یا جدیدی نیست و در شهر پربارانی مانند انزلی ممکن است در طول سال ده ها بنر و بیلبورد به این حال روز دچار شوند ، آنچه که در این خصوص اهمیت دارد مکان این بیلبورد در ورودی شهر انزلی و احتمال سقوط بنر ها بر روی خودرو ها و خطر تصادف برای رانندگان این مسیر است.

 

به نظر میرسد این روزها رانندگان شهر انزلی به جز خطرات جاده ای چاله های عجیب و غریب ، سرعت گیرها و کیفیت نامرغوب آسفالت  باید حواسشان به آسمان هم باشد تا خدای ناکرده چیزی بر سرشان سقوط نکند.

در صورت سقوط بنرها و وقوع خطرات جانی چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

 

عکس  و گزارش لیلا رمضانی

 

photo_2017-01-08_14-21-53 photo_2017-01-08_14-21-32
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *