Search
در چارچوب نقل و انتقالات لیگ دسته اول فوتبال:

مهدی شریفی به ملوان نزدیک می شود

شنیده ها حکایت از این دارد که باشگاه ملوان به دنیال جذب مهدی شریفی بازیکن سرباز تیم تراکتور سازی تبریز به صورت قرضی است.

۱۰:۵۸ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در وزهای نقل و انتقالات لیگ دسته اول فوتبال کشور جام ازادگان به دنیال پر کردن فضای خالی در چند پست کلیدی خود است.

روز گذشته محمد مایلی کهن در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل آلومینیوم اراک اعلام کرد که باشگاه ملوان خواهان جذب علی علیپور بازیکن سرباز تیم پرسپولیس تهران است چرا که علیپور سر زن است و باشگاه ملوان به یک بازیکن سرزن نیاز دارد.

اما امروز نیز خبری مبنی بر نزدیک شدن مهدی شریفی بازیکن سرباز تیم تراکتور سازی به صورت قرضی به ملوان شنیده می شود و باشگاه ملوان در تلاش است تا او را جذب کند.

اما مهمترین موضوع در میان این شنیده ها و ناشنیده ها این است که باشگاه ملوان هنوز نتوانسته حق خود را از بازیکن سربازان جامعه فوتبال کشور بستاند و از طرفی وضعیت مالی مناسبی نیز برای خرید چند بازیکن با کیفیت ندارد ، به نظر می رسد باشگاه ملوان با وجود همین کمبود ها باید این فصل را به پایان برساند ، هرچند که با تمام کمبود ها توانسته رتبه دوم جدول را از آن خود نماید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *