Search
خطیب جمعه انزلی:

مسئولین به جای مشاجره به فکر حل مشکلات مردم باشند

امام جمعه انزلی با اشاره به اینکه دشمنان گاهی به عنوان اصلاح طلب و اصولگرا ، گاهی موافق و مخالف برجام و اکنون قوه قضاییه و قوه مقننه ایجاد اختلاف می کنند اظهار کرد: مردم در فشار های اقتصادی و معیشتی هستند ، مسئولان بهتر است وقتشان را صرف رفع معظل بیکاری و مشکلات مردم کنند.

۳:۲۷ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان با اشاره به برنامه ریزی کشورهای غربی برای انتخابات آینده ایران خاطر نشان کرد: دخالت و تاثیر گذاری کشورهای غربی خصوصا انگلیس و آمریکا در انتخابات گذشته مجلس ایران برای همگان نمایان شد و به گونه ای بود که رسما به حمایت و تخریب ها اقدام می کردند اما در روزهای اخیر تخریب قوه قضایه را آغاز کرده اند.

وی با بیان اینکه جای تعجب دارد که برخی ها در داخل نیز همسو با بیگانگان حرف می زنند و نقشه های آنان را دنبال می کنند گفت: اختلاف نظر ها ، جبهه گیری ها و بیان اختلافات در جمع مردم خواست دشمن است.

امام جمعه انزلی افزود : دشمنان می خواهند تصمیم سازی و اثر گذاری کنند فلذا با توجه به این شرایط مسئولان قوا در جلسات داخلی خود اختلاف نظر ها را حل کنند.

شمس الدین همچنین تاکید کرد: مردم در رابطه با انقلاب و اهداف انقلاب هیچ تعلل و مماشاتی نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان گاهی به عنوان اصلاح طلب و اصولگرا ، گاهی موافق و مخالف برجام و اکنون قوه قضاییه و قوه مقننه ایجاد اختلاف می کنند تصریح کرد: مردم در فشار های اقتصادی و معیشتی هستند ، مسئولان بهتر است وقتشان را صرف رفع معظل بیکاری و مشکلات مردم کنند.

خطیب جمعه انزلی در بخشی دیگر از سخنان خود به اتفاقات هفته گذشته در فضای مجازی و موضوع گورخواب ها اشاره و متذکر شد: فعالان رسانه و فضای مجازی در انتشار مطالب خود دقت کنند ، بیان این موضوعات که به ضرر کشور ، حکومت و نظام بوده آب ریختن به آسیاب دشمن است

شمس الدین همچنین گفت : فضای مجازی باید در راه درست استفاده شود ، این موضوع گورخواب ها موضوع کوچکی بود که به کشور ، نظام و دولت ضربه وارد کرد که باعث سو استفاده دشمنان نظام اسلامی شد.

وی در بخش پایانی سخنان خود باری دیگر به نقض عهد های آمریکا در برجام نیز اشاره کرد و افزود: باید اقدامات قاطعی شود تا این نقض عهد ها ادامه پیدا نکند ، در مقابل این دشمنان که هنوز هم غیر قابل اعتماد هستند باید با قاطعیت برخورد کرد.

امام جمعه انزلی همچنین خطاب به دستگاه دیپلماسی گفت : اگر فکر می کنید می توانید با پیگری از مراجع قانونی به جایی برسید خیال خام است

وی تاکید کرد : هم مسئولان ، هم مردم و هم رهبر معظم انقلاب در مقابل برخورد قاطعانه با نقض عهد ها پشت دولت هستند تا بتوانند آن ها به پشتوانه این مردم حق ملت رابگیرند
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *