Search

انتقاد استاندار گیلان از پرداخت نشدن حقوق نیروهای خدماتی شهرداری رشت

استاندار گیلان از پرداخت نشدن چند ماهه حقوق نیروهای خدماتی شهرداری رشت به شدت انتقاد کرد.

۹:۳۷ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی محمدعلی نجفی در نشست شورای ورزش همگانی با اشاره به پخش گزارش گلایه های جمعی از کارکنان خدماتی شهرداری رشت به دلیل تعویق در پرداخت حقوق و مزایای آنان در اخبار ساعت ۲۰ شبکه باران گفت: نیروهای خدماتی شهرداری نظیر پاکبانان از قشرهای ضعیف جامعه هستند و نباید حقوق و مزایای آنان با تاخیر چند ماهه پرداخت شود.
وی افزود: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرماندار رشت، موظفند پیگیری های جدی را برای پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی انجام دهند و نامه تذکری در این خصوص به امضای من تهیه شود.
استاندار گیلان با بیان اینکه شهرداری باید در خصوص انتخاب شرکت های پیمانکاری دقت لازم را انجام دهد، گفت: چطور می شود مدیران شهرداری حقوق و پاداش خود را بموقع دریافت کنند، اما حقوق و مزایای پائین پاکبانان به تاخیر بیافتد.
وی همچنین از عدم پاسخگویی شهرداری رشت به صداوسیما انتقاد کرد و گفت: اگر گزارشی که از صداوسیما پخش شد، صحت نداشت باید اعلام کنند اما اگر درست است باید به افکار عمومی پاسخ دهند و این بی اعتنایی درست نیست.
نجفی در بخش دیگری از سخنانش به گلایه های مردم در خصوص ترافیک سنگین در رشت و نامناسب بودن آسفالت معابر نیز اشاره و اضافه کرد: در این زمینه جدیت لازم به خرج داده شود چون انتقادات مردم از ترافیک سنگین در بسیاری از موارد صحیح است.
وی گفت: نباید به بهانه اجرای پروژه های عمران شهری، خیابان ها و معابر اصلی شهر بیشتر از زمان تعیین شده، مسدود باشد و مردم به زحمت بیافتند./ایرنا
یک دیدگاه در “انتقاد استاندار گیلان از پرداخت نشدن حقوق نیروهای خدماتی شهرداری رشت

  1. اصغر کاظمی پور-نویسنده معاصرa.kazemipour@bankmellat.ir

    انصاف و دادرسی استاندار گیلان به عموم مردم وتلاش ایشان برای رفاه همگان وابادانی کشور در حوزه خود نیت پاک درونی ایشان را نشان می دهد.بنده در استان گیلان نیستم. اما خدمات ایشان را در عمل وقتی به گیلان سفر می کنم می بینم .ایشان برای گرفتن حق یک مستضعف از هیچ کوششی دریغ نمی کند.برای مثال انتقاد ایشان را از شهرداری به خاطر پرداخت نشدن حقوف کارگران خد ماتی مشاهده کردیم .انصا فا چند در صد مدیران در سطح ایشان دنبال گرفتن حق کار گران هستند.و یا اینکه لوله کشی یک خیابا ن طول می کشد ایشان پی گیری می کنند چنین مدیران شایستگی مدیریت پست ها یی در سطح کلان را دارند. ومردم نیز طالب همچنین مدیران هستند. انچه باعث خدمت پاک ایشان به مردم شده اگاهی ایشان است.ایشان صداقت را به کجروی ترجیح داده و انصاف پیشه نموده که این بزرگترین سرمایه دو دنیای ایشان است.شاعر بزرگ در این مورد می گوید:<>امید وارم در دنیا روزی برسد که همه به اندازه نیاز طالب ثروت باشند.وبی نهایت طالب خدمت به عموم .امید وارم همه مدیران مانند مدیریت استانداری گیلان طالب بی نهایت خدمت به مردم باشند-اصغر کاظمی پور.نویسنده معاصر

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *