Search

و باز هم مشکلی دیگر برای اپل، این بار مک بوک

۱۱:۲۲ ب٫ظ

مشکلات و نواقص فنی تمامی ندارد، اما این بار برای مک بوک پرو های جدید. با توجه به قیمت بالای این مک بوک ها انتظارات زیادی میرود از این سری لپ تاپ ها. سری جدید که در دو سایز ۱۳ و ۱۵ عرضه شده اند تا به امروز به دو مشکل برخورده اند اول ارتقا دادن رم ها و بعد ازان ها هم تعمیر کردن شان به سادگی نیست، حال پس از گذشت مدت کمی دیگر اشکال دیگری نیز رخ داده است، باما همراه باشید.

بعضی از کاربرانی که از این مک ها استفاده کردند به مشکل گرافیکی در حین انجام کار با مک بوک برخورده اند.به هنگام  کار کردن با نرم افزارهایی مانند Adobe premiere pro و حتی نرم افزار های مولتی مودیای خود مک بوک ها.بهم ریختگی تصاویر در مک های ۱۵ اینچی باعث شد تا بعضی از کاربران به اپل استورهای رسمی مراجعه کنند و در خدمات پس از فروش مک ها را تعویض کردند.

 

مشکل در پخش تصاویر و بهم ریختگی رنگ ها، تنها محدود به مدل هایی نیست که از کارت گرافیک های AMD استفاده می کنند بلکه حتی در زمان کار با تراشه گرافیکی مجتمع نیز این مشکل رویت می شود که در نهایت احتمال نقص فنی در کارت گرافیک ها را کم رنگ کرده و مشکلات نرم افزاری مد نظر قرار می گیرد. با این وجود کاربرانی که این مشکلات را گزارش کرده اند، بیشتر از کارت گرافیک های AMD RX400 استفاده می کنند. در حال حاضر خبری از واکنش اپل و یا عرضه یک هات فیکس و درایور جدید وجود ندارد. در سال گذشته نیز مشکل فیزیکی در نمایشگرهای مک بوک، گروهی از کاربران معترض را برآن داشت تا یک کمپین برای اعتراض به خدمات پس از فروش اپل تشکیل دهند. با این وجود کاربرانی که این مشکلات را گزارش کرده اند، بیشتر از کارت گرافیک های AMD RX400 استفاده می کنند. در حال حاضر خبری از واکنش اپل و یا عرضه یک هات فیکس و درایور جدید وجود ندارد. در سال گذشته نیز مشکل فیزیکی در نمایشگرهای مک بوک، گروهی از کاربران معترض را برآن داشت تا یک کمپین برای اعتراض به خدمات پس از فروش اپل تشکیل دهند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *