Search
در شبهای محرم 95:

استقبال شهید دوربین از عزاداران در هیئت رزمندگان اسلام انزلی

۰:۵۴ ق٫ظ

همرزمان و دوستان شهید دوربین در هیئت رزمندگان اسلام انزلی با ساخت ماکتی در ابعاد واقعی از این شهید بزرگوار تعجب و شگفتی همگان را برانگیختند.

 

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی سردار شهید دوربین از قدیمی ترین افراد فعال در هیئت رزمندگان اسلام (عاشقان ثارالله) بندرانزلی بود که در کنار همرزمان دوران دفاع مقدس و همچنین دوستان پاسدار خود در این هیئت به فعالیتهای فرهنگی و مذهبی می پرداخت.

جای جای هیئت رزمندگان اسلام انزلی مردم را به یاد اولین شهید مدافع حرم این شهرستان می اندازد چرا که این شهید بزرگوار در این محل دوستان بسیاری داشت و بیش از هر مکانی دیگر در مسجد گلشن انزلی و هیئت رزمندگان اسلام به فعالیت می پرداخت.

امسال اولین محرمی است که سردار شهید دوربین دیگر در جمع عزاداران هیئت رزمندگان اسلام نیست ، اما هیئتی ها می گویند اگرچه شهید دوربین به درجه شهادت نایل آمده است اما ما همچنان حضور وی را در جمع خود حس می کنیم و روح شهید دوربین قطعا نظاره گر فعالیت های ما در این هیئت است.

اما دوستان و همرزمان شهید دوربین در این هیئت دست به ابتکار جالبی زدند که تعجب بسیاری از عزاداران را برانگیخت و عده ای نیز تصور کردند که واقعا شهید دوربین در ورودی هیئت حضور دارد و از آنها استقبال می کند.

دوستان شهید دوربین ماکتی را در ابعاد واقعی از تصویر او ساختند و در مقابل درب ورودی هیئت قرار دادند و یاد این شهید در اولین محرم پس از شهادتش در بین هم هیئتی ها و هم سنگران همچنان پاینده و زنده باشد.

 

photo_2016-10-04_00-39-02 photo_2016-10-04_00-39-06
photo_2016-10-04_00-39-11
یک دیدگاه در “استقبال شهید دوربین از عزاداران در هیئت رزمندگان اسلام انزلی

  1. شهیدگمنام

    درود برشهیدان مدافع حرم به خصوص شهید دوربین این شهید بزرگوار انزلی

    از افق انزلی هم کمال تشکر را دارا می باشم بابت پوشش خبرها

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *