Search

سرقت ۱۰۰ میلیون ریالی به شیوه بیهوشی با پوشش پرستار در بندرانزلی

۱۱:۳۱ ق٫ظ

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از شناسایی و دستگیری سارقی که در پوشش مراقبت و نگهداری از سالمند،از خانم مسنی ۱۰۰ میلیون ریال سرقت کرده بود، در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ هرمز عشقی  گفت: در پی شکایت خانم مسنی مبنی بر اینکه مبلغ ۱۰۰میلیون وجه نقد وی سرقت شده است،شناسایی و دستگیری سارق در دستورکار ماموران آگاهی  بندرانزلی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که سارق وجه نقد پرستار این خانم مسن بوده، افزود: زن ۳۵ساله ای که وظیفه مراقبت و نگهداری از پیرزن را برعهده داشته با خوراندن داروی خواب آور به وی، ۱۰۰ میلیون ریال از داخل کمد سرقت و متواری شده بود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی محل اختفاء متهم را در استان تهران شناسایی کردند، بیان داشت: متهم با ترفندی پلیسی به شهرستان بندرانزلی احضار شده و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی اظهار داشت: متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده و معرفی به قوه قضائیه با قرار وثیقه ۴۰۰میلیون ریالی روانه زندان شد.

سرهنگ عشقی در همین رابطه از شهروندان خواست، از نگهداری پول و اشیاء گرانقیمت در منزل خودداری کرده و در صورتی که حضور فردی به عنوان پرستار جهت نگهداری سالمند یا کودک در منزل لازم است،حتما به مراکز معتبر و دارای پروانه کسب که اقدام به ارائه چنین خدماتی می کنند، مراجعه کنند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *