Search

هواداران ملوان و سپیدرود پیروز واقعی شهرآورد گیلان

۹:۲۱ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی  سرمربی ملوان پس از پیروزی یک بر  صفر تیمش مقابل سپید رود رشت در جمع خبرنگاران گفت: باید در خصوص این دیدار به جامعه فوتبال گیلان تبریک گفت همه تماشاگران حاضر در ورزشگاه از دیدن این بازی لذت بردند و حواشی این دیدار نیز نسب به بازی های گذشته کمتر بود.

مایلی کهن افزود: امروز از روزهای خوب فوتبال گیلان بود و هوادارن از تماشای این دیدار لذت بردند، به تیم سپید رود بخاطر این بازی خوب خسته نباشید و تبریک می گویم.

وی یاد آور شد: بازی های ابتدای فصل برای ما حکم دیدارهای تدارکاتی را دارد ، اما میانگین سنی ملوان ۲۳ و سال ۸ ماه است و با این تیم جوان به آینده امیدواریم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با تاکید بر جوانگرایی در ملوان افزود: ما در تمرینات از بازیکان جوان استفاده میکنیم و در بازی تدارکاتی پیش رو نیز ترکیبی را به میدان میفرستیم که در این بازی شرکت نداشتند تا شما ببینید که تا دلتان بخواهد در این کشور استعداد وجود دارد.

مایلی‌کهن با ابراز رضایت از نتایج باشگاه ملوان در لیگ دسته اول کشور در خصوص جو  فرهنگی ورزشگاه تختی انزلی ، گفت: باید ثابت کنیم که گیلان فرهنگی غنی دارد و گیلان دروازه اروپا بوده و همه استان‌های ما با فرهنگ هستند اما در این زمینه گیلان هم سرآمد است.

وی در رابطه با نکات فنی این دیدار گفت: پس از اخراج بازیکن سپید رود گردش توپ در اختیار ملوان بود ، اگر دو پنالتی ملوان تبدیل به گل می شد روند بازی کاملا تغییر می کرد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *