Search

دیدار مسئولان انزلی با آزادگان سرافراز بندر انزلی

۸:۳۳ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی رییس بنیاد شهید انزلی به همراه معاون عمرانی فرماندار، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، رییس اداره میراث فرهنگی و رییس جامعه هتل داران گیلان با رحمت محمدی و احمد شعبانپور ، دوتن از آزادگان جانباز این شهرستان دیدار کردند.
رییس بنیاد شهید شهرستان انزلی در حاشیه این دیدار به خبرنگار ایرناگفت: همه ما مدیون خانواده شهدا ،جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافراز هستیم .
شهریار ایلچی افزود: سربلندی و استقلال جمهوری اسلامی ایران در سایه ایثار و فداکاری این عزیزان و خانواده های محترم آنان است.
وی آزادگان را الگوی صبر و استقامت برای ملت ایران توصیف و بیان کرد:جانبازان و آزادگان، شهیدان زنده ای هستند که با رشادت و جان فشانی خود، پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به اهتزاز درآورده اند.
ایلچی خاطرنشان کرد: جانبازان و آزادگان بر گردن همه ما حق دارند و پیگیری مسائل و مشکلات آنها از وظایف ماست.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، احمد شعبانپور جانباز ۲۵ درصد و آزاده سرافراز میهن اسلامی در تاریخ چهارم تیرماه سال ۶۷ در منطقه کوشک مجروح و اسیرشد که پس از تحمل ۲۶ ماه و شش روز اسارت، به میهن اسلامی بازگشت.
رحمت محمدی جانباز و آزاده دیگر شهرستان انزلی نیز اعزامی از لشگر ۸۸ زاهدان بود که در ۲۱ تیرماه سال ۶۷ و در منطقه سومار مجروح و اسیر و پس از تحمل دوسال و ۲۱ روز اسارت به آغوش میهن عزیز اسلامی بازگشت./ایرنا انزلی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *