Search

اختتامیه دومین جشنواره لاله های تالابی بندرانزلی برگزار شد+تصاویر

۴:۴۵ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی شهردار انزلی در  مراسم اختتامیه جشنواره لاله های تالابی رویکرد جشنواره گلدهی لاله های تالابی را زیست محیطی و اجتماعی دانست و اظهار کرد: با وجود دومین تجربه برگزاری این جشنواره ، در تلاش برای برگزاری درسطح ملی و بین المللی جشنواره گل دهی لاله های تالابی درسالهای آینده هستیم .

رضا پورشعبان افزود: جشنواره امسال با چهار رویکرد گردشگری ، صنایع دستی، زیست محیطی و ورزشی و در قالب ده کارگروه برگزار و برای اولین بار بیش از هشتاد غرفه نمایشگاهی دراین جشنواره برپا شد.
وی با اظهار تشکر از حضور همه هنرمندان محبوب کشور دراین جشنواره تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره فقط شاد کردن چند ساعته مردم دریک برنامه مفرح نبوده و همبستگی جمعی شهروندان و فعالان محیط زیست در حفاظت از تالاب و دریای خزر از اهداف اصلی آن است .
شهردار انزلی مشارکت مردم را ضامن توسعه پایدار شهری دانست و افزود: بالغ بر سیصد دختر و پسر اهل انزلی با بیش از سه ماه تلاش شبانه روزی جشنواره ای را رقم زدند که استقبال بی نظیر مردم بیانگر موفقیت این کار بزرگ جمعی است .
پورشعبان یادآور شد: در این جشنواره علاوه برغرفه های مختلف مرتبط با رویکردآن ، یک غرفه نیز درحمایت زندانیان، بیماران کلیوی و بهزیستی برپا شده است.
لارم به ذکر است دومین جشنواره گل دهی لاله های تالابی انزلی با افتتاح بخش نمایشگاهی آن از پنجم مرداد ماه آغاز و از هیجدهم تا بیست و دو مرداد ماه امسال نیز جشنهای شبانه آن با حضور هنرمندان و چهره های مطرح کشوری برگزار شد.

 

در اینجا تصاویری از این برنامه را از لنز دوربین لیلا فیضی مشاهده می نمایید:

 

32 28 27 79 80 37 76 75 74 73 72 67 68 70 71 59 52 43 25 19
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *