Search

ترغیب بانوان به ورزش ،مهمترین بازخورد کارگروه ورزشی جشنواره لاله های تالابی

۶:۲۱ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی کارگروه ورزشی دومین جشنوراه لاله های تالابی بندرانزلی یکی از پرجاذبه ترین کارگروه هایی بود که توانست طی روزهای برگزاری جشنواره ضمن انجام برنامه ای متنوع آموزشهای بسیاری را در خصوص ورزش برای سنین و سطوح مختلف ارائه دهد.

مسئول کارگروه ورزشی دومین جشنوراه لاله های تالابی بندرانزلی در همین خصوص گفت: از آنجایی که انزلی را پایتخت ورزشی ایران میدانیم و بیشترین قهرمانها و مربیان را نسبت به مساحت زمینی و جمعیت در ایران داریم ،تصمیم گرفتیم کارگروه ورزشی را نیز در این جشنوراه راه اندازی نماییم.

مریم زینتی با اشاره به اهمیت ورزش و آموزش در کنار هم ، افزود: یکی از اهدافمان این بود که در مسابقات ورزشی حفظ محیط زیست را هم آموزش دهیم ،برای مثال مسابقه ماهیگیری با شعار حفظ محیط زیست و بازگرداندن مجدد ماهی ها به دل دریا انجام شد.

وی افزود: یکی از اهداف مهم کارگروه ورزشی دومین جشنواره لاله های تالابی انزلی ایجاد شور ، نشاط ، جنبش و تحرک در بین مردم بود.

مسئول کارگروه ورزشی جشنوراه لاله های تالابی انزلی گفت: از بازخوردهای مهم جشنوراه این بود که افراد در سطوح و سنین مختلف برای سلامتی خود به انجام فعالیتهای ورزشی ترغیب شدند.

زینتی افزود: از مهمترین نکات کارگروه ورزشی این بود که خانمهای باردار هم متوجه شدند در این دوران می توانند به ورزش بپردازند که در نهایت باعث آرامش کودک و آرامش مادر می شود.

وی در همین خصوص گفت: در زمینه ورزش بانوان مخاطبهای زیادی پیدا کردیم و برای ثبت نام ورزش بارداری افراد بسیاری به ما مراجعه کردند که این یکی از بازخوردهای مهم جشنواره بود.

425211423_110560_5405784665052445848

مسئول کارگروه ورزشی دومین جشنوراه لاله های تالابی بندرانزلی تصریح کرد: انجام برنامه های رایگان و اهدای جوائز برای مسابقات باعث شد تا افراد زیادی جذب این کارگروه شوند.

زینتی افزود: خانمهای مسن و یا دارای ناتوانی های جسمی در این جشنوراه آموختند که با وجود ناتوانی های جسمانی به ورزش بپردازند.

وی با بیان اینکه بسیاری از مردم آگاهی لازم را از ورزش ندارند تاکید کرد: برنام های ما به گونه ای انجام شد که همه افراد در سطوح و سنین مختلف یعنی زن و مرد ، پیر و جوان بتوانند در آن شرکت کنند.

مسئول کارگروه دومین جشنوراه لاله های تالابی انزلی افزود: برنامه ها و مسابقات ورزشی ما با توجه به ظرفیت و توانایی اشخاص برگزار می شد تا افراد بتوانند آنها را انجام دهند و سپس روحیه و خودباوری در خصوص انجام ورزش را در خود پیدا کنند.

وی در پایان با اشاره به اهمیت ورزش و آموزش آن به کودکان گفت: در این جشنواره برنامه های ویژه ای را نیز برای کودکان داشتیم که مورد استقبال خانواد ها قرار گرفت.

 

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *