Search

پگاه نوری: عشق به فوتبال بخشی از زندگی ما است

۶:۴۰ ب٫ظ

پگاه نوری بازیکن تیم فوتبال بانوان ملوان در گفت و گو با خبرنگار افق انزلی  اظهار کرد: ما ۱۴ سال است که فوتبال را به صورت حرفه ای دنبال می کنیم و این ورزش بخشی از زندگی ما است و نمی توانیم بدون این ورزش زندگی کنیم ، به همین جهت تصمیم گرفتیم زیر نظر خانم ایراندوست مجددا تمرینات خود را آغاز کنیم.

وی در ادامه افزود: بخاطر شرایط اخیر باشگاه و مسائلی که در خصوص بانوان ملوان مطرح شد و هرگز اثبات نشد پس از مشورت با خانم ایراندوست برنامه ریزی کردیم که اگر بنا بر بازی در هر تیم دیگری باشد آمادگی بدنی لازم را داشته باشیم.

نوری در خصوص بیانه باشگاه ملوان در رابطه با انحلال تیم بانوان گفت: ما هیچوقت دلیل باشگاه را به جهت تصمیم برای انحلال این تیم نفهمیدم ، مشکلات مالی را مطرح کرند و ما را بار اضافه خواندند در صورتی که می توانستند مشکلات مالی را  با انجام یک جلسه حل کنند چرا که ما سالهای قبل هم این مشکل را داشتیم و با جلساتی این چنینی برطرف شد.

بازیکن تیم فوتبال بانوان ملوان گفت: ۱۴ در سال است که با این تیم کار می کنیم و در طول این سالها کوچکترین چیزی مبنی  بر بی انظباتی و مشکلات اجتماعی از ما دیده نشد و من به جهت صدور این بیانیه برای باشگاه ملوان متاسفم.

نوری افزود: اگر بنا بر انحلال تیم بود می توانستند بدون ایجاد حاشیه و به راحتی این کار را انجام دهند و نیازی به این همه حاشیه سازی نبود.

وی تصریح کرد: هرچند که بعد از این اتفاق از بچه های ما عذرخواهی شد و بعد اعلام کردند  که میخواهیم تیم را واگذار کنیم اما نتیجه مشخص نیست و ما همچنان بلا تکلیف هستیم.

نوری با ابراز خرسندی نسبت به حمایت همه جانبه مردم از تیم بانوان ملوان گفت: با حمایتهایی که مردم خیلی نسبت به آینده امیدوار شدیم و با قدرت بیشتری کار میکنیم ، ان شاءالله باشگاه تصمیمش را بگیرد ما را از بلاتکلفی در بیاورد تا برای آینده خودمان تصمیم بگیریم.

وی افزود: مردم روی ما حساب دیگری روی ما باز می کنند و باشگاه با یک بیانیه نمی تواند  ذهن مردم را خراب کند مردم خودشان آگاه هستند و می دانند در شهر چه می گذرد ، انتظار چنین حمایتی را داشتم و از مردم تشکر می کنم.

نوری در پایان گفت: بعد از حمایت های مردم قدر زحمات چندین ساله  و قدر مربی خود را بیش از پیش میدانیم و با قدرت بیشتری به کار خود ادامه می دهیم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *