بیانیه مهم “احمد دنیامالی” در خصوص نتیجه رد صلاحیت‌ها
بیانیه مهم “احمد دنیامالی” در خصوص نتیجه رد صلاحیت‌ها

"احمد دنیامالی" نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در بندرانزلی در خصوص اعلام صلاحیت های انتخابات بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی احمد دنیامالی نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در خصوص نتایج صلاحیت های انتخابات بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

مردم آگاه و فهیم شهرستان بندرانزلی،
درود بر شما.
در چند روز گذشته، تعداد بسیار زیادی پیام محبت‌آمیز دریافت کرده‌ام که نسبت به نتیجه بررسی‌‌های دستگاه نظارت بر انتخابات آتی، ابراز نگرانی یا ناراحتی کرده‌اند. ضمن سپاس از توجه و محبت شما بزرگواران به این بنده حقیر، لازم می‌دانم یادآوری کنم که فرآیند انتخابات در کشور ما مسیری مدون و قانون‌مند است که تمامی حاضرین در این عرصه می‌بایست ضمن پذیرش این ساختار، خود را برای عبور از فراز و نشیب مسیر آماده کنند.
اینجانب با اتکا به خداوند متعال و اطمینان از اصل بررسی‌های مراجع ذیصلاح در کشور، ضمن تاکید بر قانون‌مداری و احترام به اظهارنظرهای صورت گرفته در استان، مجدانه و در راستای پاسخ به محبت‌های خالصانه مردم شهرستان، پیگیر مسیر قانونی پیش‌‌بینی شده هستم. از علاقمندان سرنوشتِ شهرمان انزلی و همه همراهان عزیز می‌خواهم تا ضمن حفظ آرامش و صبوری همیشگی خود، شایعات ناجوانمردانه مطرح شده توسط برخی از افراد وابسته به جریان زر و زور و تزویر را که با هدف تخریب رقبا و ناامید کردن مردم از حضور پرشور در انتخابات و ایجاد اهرم فشار جهت انصراف اینجانب طراحی شده است را ناکام گذارند.
یقین دارم در نیمه بهمن‌ماه و شاید زودتر از آن تاریخ، که نتیجه نهایی بررسی‌ها از سوی شورای نگهبان قانون اساسی مشخص می‌گردد، آنچه خیر و صلاح انزلی و مردمان صبورش هست محقق خواهد شد.

احمد دنیامالی
۲۲ دی ۱۳۹۸