تکراری‌های شورای شهر بندرانزلی
تکراری‌های شورای شهر بندرانزلی

2 تن از اعضای شورای شهر بندرانزلی رکورد دار 5 دوره حضور در این شورا هستند.

افق انزلی / پرونده ویژه/ تحلیل انتخابات انزلی/ در آستانه ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرانزلی خوب است؛ که نگاهی کوتاه به حضور تکراری چهره‌ها در ادوار مختلف شورای شهر داشته باشیم. برخی از اعضای شورای شهر بندرانزلی از دوره اول تا پنجم به‌صورت مداوم در این شورا حضورداشته‌اند.
مه‌سیما نصیری و بهمن زنجانخواه هرکدام با ۵ دوره حضور رکورددار تصاحب صندلی‌های شورای شهر بندرانزلی هستند. زنجانخواه در انتخابات شورای ششم ثبت‌نام نکرد؛ اما نصیری برای ششمین بار در این انتخابات ثبت‌نام کرد؛ تا در صورت رأی آوردن، یک رکورد دست‌نیافتنی را به نام خود ثبت کند.
شهرام نواری با ۴ دوره حضور پیاپی، محمدرضا بدیعی فر و علی سپیدروح با ۳ دوره حضور به‌عنوان عضو اصلی و یک دوره به‌عنوان عضو علی‌البدل، شعبان جعفری و سید ابراهیم مرتضوی، ۲ دوره به‌عنوان عضو اصلی و ۱ دوره به‌عنوان عضو علی‌البدل، امیر احمدی فرد و کاظم مینایی ۲ دوره به‌عنوان عضو اصلی، از دیگر رکوردداران حضور در شورای شهر بندرانزلی هستند.
شهرام نواری و علی سپید روح در انتخابات شورای ششم ثبت‌نام نکردند اما محمدرضا بدیعی فر باری دیگر در انتخابات شورای شهر ثبت‌نام کرد تا شانس خود را برای نزدیک شدن به رکورد مه‌سیما نصیری امتحان کند.
حسن سپاسخواه، زهرا صفایی، بهاره ایزدآراء، روان رمضانی، فخرالسادات خاکپور، سعید آفتابی و داریوش جلالوندی ازجمله اعضایی هستند که تنها یک‌بار شانس حضور بر کرسی شورای شهر بندرانزلی را داشته‌اند.