توزیع ۱۲هزار بسته معیشتی در بندرانزلی
توزیع ۱۲هزار بسته معیشتی در بندرانزلی

فرمانده سپاه انزلی گفت: سپاه و بسیج در روزهای سخت بیماری کرونا با تمام توان هرجایی که مردم احساس نیاز کردند، وسط میدان بودند.

‌به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی فرمانده سپاه ناحیه انزلی در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج گفت: از همان روزهای آغازین همه‌گیری بیماری کرونا، کارکنان سپاه بندرانزلی در کنار مردم حضور داشتند.
سرهنگ پاسدار مهدی صفاتی افزود: کمک‌های معیشتی همچنان ادامه دارد و تاکنون در بندرانزلی بیش از ۱۲ هزار بسته کمک معیشتی توزیع کردیم.
وی در اختیار قرار دادن دو سالن ورزشی سپاه برای واکسیناسیون و انجام طرح غربالگری توسط بسیجیان را از دیگر خدمات ناحیه مقاومت انزلی در دوران کرونا دانست و تصریح کرد: سپاه هرجایی که مردم احساس نیاز کردند؛ با تمام توان در میدان بود.
صفاتی با اشاره به پروژه مسکن محرومین در بندرانزلی و ساخت خانه برای خانواده های نیازمند، افزود:  پس از عقد قرارداد دوجانبه با کمیته امداد، گروه های جهادی ناحیه انزلی برای ساخت این خانه ها اقدام می کنند.
وی با بیان اینکه نسل جوان کشور باید نگاهی علمی به کسب و کار و اقتصاد داشته باشند، خاطرنشان کرد: به همین منظور ویژه برنامه هایی برای بازدید دانش آموزان و جوانان از کارخانه ها و چگونگی تولید یک محصول در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است که در پایان جلسه سرهنگ صفاتی برنامه های هفته بسیج شهرستان را بیان کرد؛ و خبرنگاران حاضر در جلسه پرسش های خود را مطرح کردند.