اهدای جهیزیه به نوعروسان کم‌برخوردار در بندرانزلی
اهدای جهیزیه به نوعروسان کم‌برخوردار در بندرانزلی

مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان کم‌برخوردار با حضور امام‌جمعه بندرانزلی، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان و مسئولین مربوطه در محوطه ناحیه برگزار و ۳ سری جهزیه به نوعروسان شهرستان اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی امام‌جمعه بندرانزلی امروز در حاشیه این مراسم ضمن تشکر از اقدامات سپاه و بسیج که در جهت محرومیت‌زدایی تلاش و تهیه جهیزیه برای نوعروسان کم برخوردار، اظهار کرد: امیدواریم این روند بر اساس تاکیدات “رهبر معظم انقلاب” برای تسهیل و افزایش ازدواج و همینطور افزایش فرزندآوری و جمعیت در جامعه، ادامه یابد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین در ادامه بیان کرد: از خیرین محترم در سطح شهرستان و استان تقاضا می‌کنیم در این امر خیر و مبارک با برادران بزرگوار در سپاه و بسیج همکاری و مشارکت داشته باشند تا مشکلات موجود در ازدواج جوانان برطرف شود.

جانشین سپاه ناحیه بندرانزلی در این مراسم خاطرنشان کرد: در راستای انجام رسالت و ماموریت‌های اجتماعی سپاه و بسیج امروز، به حول قوه الهی سومین مرحله اهدای جهزیه به نوعروسان کم‌برخوردار شهرستان اقدام و هدایایی از سوی “ رهبر معظم انقلاب” به ۳ خانواده‌ نوعروس اهدا شد.

محمد پوراسماعیلی فومنی، با اشاره به اینکه میزان اعتباری که برای این برنامه‌ها درنظرگرفته شده به میزان هدایای اختصاص یافته از سوی “رهبر معظم انقلاب” برای شهرستان و حضور پررنگ خیرین و مردم شریف بندرانزلی بستگی دارد، عنوان کرد: همت و تلاش ما بر این است که در سال جاری به ۱۰ خانواده نوعروس کم‌برخوردار شهرستان هدایایی را تقدیم نماییم.